Laptop Microsoft Surface Laptop 4 od pierwszej chwili zachwyca swoim smukłym i stylowym designem (http://www.komputerowesklepy.pl/lekki-i-uniwersalny-laptop-microsoft-surface-laptop-4-co-oferuje-nowy-sprzet-microsoftu/). Doskonały ekran, świetne parametry względem wydajności oraz czasu pracy na baterii. Czy to wszystko, co ma do zaoferowania nowa odsłona flagowego konwencjonalnego laptopa Microsoftu? Bynajmniej, amerykańska korporacja przygotowała kilka ciekawych rozwiązań, o których przeczytać możemy poniżej.

Filigranowy laptop Microsoft Surface Laptop 4. Styl i elegancja najwyższej próby

Laptop Microsoft Surface Laptop 4 od pierwszej chwili zachwyca swoim smukłym i stylowym designemW przypadku notebooka Microsoft Surface Laptop 4 można mieć przeświadczenie obcowania ze sprzętem premium. Wysoki poziom wykończenia, w połączeniu z doskonałym spasowaniem elementów sprawia, że całość współgra ze sobą idealnie, tworząc niezwykle smukłą i ultracienką całość. W nowoczesnej obudowie utrzymanej w konwencji chłodnej elegancji znajduje się wyjątkowa matryca PixelSense. Autorskie rozwiązanie Microsoftu oferuje fantastyczne doznania płynące z obrazu. Nasycenie kolorów, jasność i ostrość stoją na wysokim poziomie, zapewniając komfort użytkowania nawet poza pomieszczeniem w słoneczny dzień. Sam laptop zyskał kilka usprawnień w stosunku do swojego starszego brata. Tym razem użytkownicy mogą liczyć na dłuższy czas pracy na baterii, a także poprawioną wydajność.

Co pod obudową piszczy, czyli specyfikacja laptopa Microsoft Surface Laptop 4

Oprócz bajecznego ekranu dostępnego w dwóch wariantach: 13,5 oraz 15-calowym, mamy do czynienia z laptopem dysponującym świetnymi parametrami pod kątem wydajności. Microsoft Surface Laptop 4 opiera swoje działanie na procesorach Intel 11. Generacji, a co za tym idzie skorzystać można także ze zintegrowanych układów graficznych Intel Iris Xe. Jednym słowem jest to notebook uniwersalny, który wykorzystać można zarówno jako narzędzie pracy, jak i centrum multimedialne po jej zakończeniu lub w trakcie przerwy.