Prowadzenie własnej działalności w branży kreatywnej wymaga nie tylko doskonale rozwiniętych, artystycznych umiejętności, ale także dostępu do najwyższej jakości, profesjonalnych sprzętów. To właśnie ten element pozwala wykorzystać swój potencjał w stu procentach i tworzyć piękne grafiki, plakaty, filmy czy reklamy. Jakie są cechy komputerów i laptopów idealnych do pracy graficznej? Czym charakteryzuje się Dell XPS 17 9720? Dlaczego warto zainwestować w jakościowy sprzęt do pracy? Oto kilka ciekawych wskazówek oraz sprawdzonych porad.

Profesjonalne laptopy biznesowe – charakterystyka sprzętu idealnego dla grafika

Prowadzenie własnej działalności w branży kreatywnej wymaga nie tylko doskonale rozwiniętych, artystycznych umiejętności, ale także dostępu do najwyższej jakości, profesjonalnych sprzętówDell XPS 17 9720 to najwyższej klasy notebook z doskonałą wydajnością i dużym, wygodnym ekranem. Wszystkie jego parametry składają się na to, że stanowi on niezastąpiony sprzęt do pracy w branży kreatywnej, zaspokajający potrzeby każdego profesjonalisty.

Niezawodny procesor Intel Core Alder Lake H (więcej) zapewnia najwyższą wydajność, ułatwiając szybkie wyszukiwanie informacji oraz tworzenie nowych projektów. Dodatkowo, procesy te usprawnia pojemna bateria z funkcją szybkiego ładowania, która umożliwia pracę poza domem, z dala od sieciowego gniazdka.

Duży, aż siedemnastocalowy ekran laptopa o 500-nitowej jasności produkowany jest w dwóch, całkowicie różnych wersjach, dzięki czemu każdy może wybrać opcję idealną dla siebie. Pierwsza z nich – matowy ekran z rozdzielczością 1920 x 1200 i niezastąpionym odwzorowaniem palety barw aż w stu procentach, oraz druga – nowoczesny, dotykowy i błyszczący ekran o rozdzielczości 3840 x 2400.

Wyjątkowy laptop w Twoim domu – notebook Dell XPS 17 9720

Dopracowany pod każdym kątem laptop Dell został stworzony po to, aby jak najlepiej zaspokajać rosnące z każdym dniem wymagania grafików komputerowych oraz osób pracujących ze zdjęciami i materiałami video. Lekki notebook z pojemną baterią idealnie nadaje się do pracy w pociągu czy tramwaju, a jakościowy wyświetlacz pozwala na tworzenie jeszcze lepszych filmów i reklam. Doskonałe parametry w połączeniu z jakością wykonania zapewniają sprzętowi długowieczność i trwałość.