Obecnie wybór dobrego sprzętu do pracy jest znacznie trudniejszym zadaniem, niż mogłoby się wydawać. Nikogo nie powinien dziwić wspomniany fakt, ponieważ na rynku dostępnych jest bardzo dużo wysokiej jakości modeli renomowanych producentów. Godny uwagi jest fakt, że klienci biznesowi bardzo doceniają urządzenie Toshiba Dynabook Portege X30W.

Konstrukcja umożliwiająca niezawodną pracę

Obecnie wybór dobrego sprzętu do pracy jest znacznie trudniejszym zadaniem, niż mogłoby się wydawać

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że praktycznie każdy element omawianego urządzenia został stworzony z myślą o tym, by użytkownicy mogli skutecznie pracować. Uwzględniono również nowoczesne środowisko pracy. Należy zaznaczyć, że ten ultraprzenośny model posiada bardzo wąskie ramki wokół ekranu IGZO FHD 13,3”. W najprostszym możliwym ujęciu udowadnia to, że producent zdecydował się nie marnować miejsca. Z kolei jasność wynosząca 470 cd/m2 gwarantuje użytkownikom ostrość, a także żywe kolory bez względu na kąt patrzenia. Ponadto zużycie energii pozostaje cały czas na stosunkowo niskim poziomie. Klient biznesowy może liczyć na bardzo realistyczny obraz.

Dotykowy ekran obsługiwany rysikiem

Warto wiedzieć, że do modelu został dołączony rysik. Nie można zapomnieć, że użytkownicy mogą korzystać z wymiennych końcówek: twardych oraz filcowych. Godny uwagi jest fakt, że wspomniany rysik świetnie będzie współpracował z panelem dotykowym. Jest to oczywiście ogromny plus dla wszystkich osób, które wcześniej korzystały z tego typu rozwiązania.

Złącza Dynabook Portégé X30W-J

Można zaobserwować, że wydajne oraz lekkie ultrabooki stawiają przede wszystkim na minimalizm jeżeli chodzi o instalowane porty. Klient otrzyma od producenta USB Typu-C obsługujący Thunderbolt 4 (https://www.intel.pl/content/www/pl/pl/gaming/resources/upgrade-gaming-accessories-thunderbolt-4.html). Należy mieć świadomość, że przepustowość dochodzi do 40 GB na sekundę. Dodatkowo w zestawie znajduje się port z klasycznym USB 3.0, HDMI.