Można zaobserwować, że Lenovo ThinkPad T14s Gen 3 z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród klientów biznesowych. Jakie są największe atuty omawianego rozwiązania?

Możliwość pracy z dowolnego miejsca

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że niezwykle lekki oraz smukły model jest pewnego rodzaju połączeniem mocy z mobilnością. Należy zaznaczyć, że produkt bazuje na technologii Intel® vPro® w standardzie Intel® Evo™. Nie można zapomnieć, że został zbudowany na procesorach Intel® Core™ i7 12. generacji, a także cieszącej się pozytywnymi opiniami grafice Intel® Iris® Xe. Lenovo ThinkPad T14s Gen 3 został również wyposażony przez producenta w błyskawiczną i obszerną pamięć operacyjną czy pamięć masową nowej generacji. Dzięki temu użytkownicy będą mieli możliwość stosunkowo szybko wykonywać powierzone im zadania. W najprostszym możliwym ujęciu klienci biznesowi posiadający omawiany model mogą doświadczyć bardzo wysokiej wydajności bez względu na miejsce, w którym pracują.

Zwiększenie wydajności

Istnieje możliwość wybrania jednego z wielu dostępnych wariantów wyświetlaczy. Doskonałym przykładem może być ekran OLED do 2,8K z Dolby Vision™. Produkt w najprostszym możliwym ujęciu posiada certyfikowaną technologią Eyesafe®. Będzie ona gwarantowała stosunkowo niską emisję niebieskiego światła. Godny uwagi jest fakt, że każdy wyświetlacz będzie posiadał współczynnik proporcji: 16:10. Osoby zainteresowane będą mogły w ten sposób korzystać z większej powierzchni roboczej ekranu.

Doskonale zda egzamin, jako produkt do pracy

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że produkt zawiera praktycznie wszystko co jest potrzebne do tego, by klient biznesowy mógł wykonywać swoją pracę na najwyższym możliwym poziomie. Należy mieć świadomość, że produkt może bez żadnego problemu działać na jednym ładowaniu przez cały dzień. W sytuacji, gdyby bateria się wyczerpała, można oczywiście ją szybko naładować.