Dell Vostro 3525 to doskonały laptop dla profesjonalistów biznesowych, którzy potrzebują nowoczesnej, wydajnej maszyny, która poradzi sobie z zaawansowanymi aplikacjami. Jest również lekki i ma duży ekran, dzięki czemu doskonale nadaje się do pracy w podróży. Procesor jest szybki i wydajny, a pamięć masowa pojemna, co oznacza, że wszystkie ważne pliki można mieć zawsze pod ręką. Również czas pracy na baterii jest solidny (5 godzin), więc nie musisz się martwić, że zabraknie Ci energii, gdy będziesz poza domem lub biurem. Ogólnie rzecz biorąc, Dell Vostro 3525 to wyjątkowy wybór dla każdego, kto potrzebuje niezawodnego laptopa biznesowego, który go nie zawiedzie.

Laptop Dell Vostro 3525 – specyfikacja

Dell Vostro 3525 to doskonały laptop dla profesjonalistów biznesowych, którzy potrzebują nowoczesnej, wydajnej maszyny, która poradzi sobie z zaawansowanymi aplikacjami.Specyfikacja laptopa Dell Vostro 3525 obejmuje kartę graficzną AMD Radeon Vega, procesor AMD Ryzen i dysk SSD. 32 GB pamięci RAM zapewnia wystarczającą ilość pamięci aplikacji wymagających dużej ilości zasobów, a 15-calowy ekran z matrycą IPS Full HD oferuje doskonałe kąty widzenia i jakość obrazu.

To niezawodna, wydajna maszyna, która doskonale nadaje się do zastosowań biznesowych i osobistych. Jest wyposażony w kamerę HD, modem LTE i łączność WiFi 6, co zapewnia szybki i łatwy dostęp do Internetu. Waga urządzenia wynosi zaledwie 1,8 kg, dzięki czemu jest ono bardzo poręczne.

Dell Vostro 3525: zapewnij bezpieczeństwo swojej firmie dzięki tym funkcjom

Układ szyfrowania TPM zapewnia, że wszystkie dane przechowywane na laptopie pozostają bezpieczne, nawet jeśli urządzenie wpadnie w niepowołane ręce. Wreszcie, wzmocniona konstrukcja utrudnia złodziejom włamanie się do obudowy i kradzież cennych podzespołów. Laptopy Dell Vostro 3525 są wyposażone w szereg funkcji zabezpieczających, które pomagają chronić Twoje dane i informacje. Jednym z nich jest osłona kamery, która pomaga zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi do kamery internetowej. Ponadto w laptopie znajduje się czytnik linii papilarnych, który może być wykorzystywany do logowania i uzyskiwania dostępu do plików, a także zapewnia dodatkową warstwę bezpieczeństwa.