ThinkPad P15 Gen 2 to następca kultowej stacji roboczej P1. Wyposażono go w opcje procesorów Intel 10. generacji i kartę graficzną NVIDIA Quadro, dzięki czemu jest gotowy na każde zadanie, jakie przed nim postawisz.

Zasilany przez nowe procesory intel core Lenovo ThinkPad P15 Gen 2

ThinkPad P15 Gen 2 to następca kultowej stacji roboczej P1Wyposażony w nowe procesory Intel Core i grafikę do NVIDIA Quadro RTX 5000, ThinkPad P15 jest idealnym rozwiązaniem dla profesjonalistów, którzy wymagają potężnej i niezawodnej wydajności w podróży. ThinkPad P15 zapewnia niezrównany poziom mocy, aby zoptymalizować przepływ pracy i kreatywne projekty w dowolnym miejscu i czasie.

Maszyna wraz ze 128 GB pamięci RAM i procesorem Intel Core Xeon lub i7 lub i9 zapewnia potężną akcelerację renderowania i sztucznej inteligencji w projektowaniu 3D, renderowaniu, animacji i zadaniach związanych z sztuczną inteligencją.

Ta bogata w funkcje stacja robocza jest idealna dla inżynierów i projektantów, którzy potrzebują wysokowydajnego systemu do najbardziej wymagających zadań, takich jak tworzenie treści VR czy opracowywanie produktów.

ThinkPad P15 oferuje w swojej specyfikacji wyświetlacz FHD (1920 x 1080) o jasności 500 nitów lub wyświetlacz 4K UHD.

Jakość zależy od funkcji dodatkowych – o co zadbało Lenovo

Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 jest wyposażony w wiele różnych funkcji zabezpieczeń (http://www.altoncomputers.pl/thinkpad-p15-gen-2-kompletna-stacja-robocza-ktora-zabierzesz-w-podroz/). Na przykład, posiada:

  • Osłonę kamery: suwak zamontowany na jej powierzchni pomaga zapobiegać nieautoryzowanemu dostępowi do kamery internetowej.
  • Czytnik linii papilarnych: obsługuje funkcję Windows Hello, umożliwiając szybkie i bezpieczne logowanie bez konieczności podawania hasła.
  • Układ szyfrowania TPM: w połączeniu z systemem Windows 10 Pro układ ten szyfruje dane, uniemożliwiając dostęp do nich nieupoważnionym użytkownikom.
  • Wytrzymała konstrukcja: Laptop jest testowany pod kątem 12 wymogów klasy wojskowej i ponad 200 kontroli jakości, aby zapewnić jego działanie w ekstremalnych warunkach.