Osobista stacja robocza Dell Precision 3460 SFF jest już dostępna. Jest mniejsza, lżejsza, waży 4 kg, a jej wymiary to 92 mm szerokości, 290 mm głębokości i 290 mm wysokości. Kompaktowa konstrukcja sprawia, że jest to idealny wybór do małych pomieszczeń.

Dell Precision 3460 SFF: biurowy koń roboczy

Osobista stacja robocza Dell Precision 3460 SFF jest już dostępnaPudełkowaty kształt stacji Dell Precision 3460 SFF zapewnia jej nieco większą objętość niż w przypadku innych komputerów typu small form factor, a to umożliwia korzystanie z niektórych funkcji, które nie są często spotykane w tej klasie maszyn.

Najważniejsze jest to, że jest tu miejsce na pełnowymiarowe karty rozszerzeń. Oznacza to, że możesz wykorzystać wszystkie zalety wyższej klasy układów GPU lub dwóch dysków M.2 PCIe NVMe bez konieczności stosowania zewnętrznych adapterów lub obudów – a wszystko to przy zachowaniu możliwości przystępnego systemu montażu.

Wewnątrz znajdują się zatoki na dyski 2,5 cala, które można wykorzystać do przechowywania danych lub alternatywnie jako zatoki na dyski optyczne, jeśli zajdzie taka potrzeba – to znowu coś, co jest raczej rzadkością w urządzeniach tej wielkości. Wyjście DisplayPort 1.4a na tylnym panelu komputera obsługuje treści HDR w rozdzielczości do 4K 60Hz z głębią kolorów 30 bitów na piksel.

Dell Precision 3460 SFF – doskonała opcja do pracy biurowej lub biznesowej

Pracownicy Osobista stacja robocza Dell Precision 3460 SFF to świetny wybór dla pracowników biurowych. Jej niewielkie rozmiary sprawiają, że zajmuje mało miejsca na biurku, ale dzięki procesorowi Intel Core i7 i 64 GB pamięci RAM zapewnia dużą moc obliczeniową. Dodatkowy atut w postaci karty graficznej NVIDIA T sprawia, że ta stacja robocza jest idealna dla firm, które korzystają z aplikacji intensywnie wykorzystujących grafikę.