Komputery PC typu Small Form Factor (SFF) stają się coraz bardziej popularne, ponieważ ludzie szukają oszczędności miejsca na biurkach i w domach. Jednym z takich komputerów jest osobista stacja robocza Dell Precision 3460 SFF, która została zaprojektowana do użytku biurowego (http://laptopy-dla-biznesu.com.pl/dell-precision-3460-sff-solidna-stacja-robocza/). Ten kompaktowy komputer o dużej mocy obliczeniowej jest wyposażony w procesor Intel Core i7-9700K, 32 GB pamięci RAM, dysk SSD o pojemności 1 TB oraz kartę graficzną NVIDIA T1000. Ponadto jest wyposażony w preinstalowany system Windows 11 Pro, więc możesz od razu rozpocząć pracę. Jeśli szukasz wydajnego komputera SFF do domowego biura lub firmy, Dell Precision 3460 powinien znaleźć się na szczycie Twojej listy.

Stacja robocza Dell Precision 3460 SFF: Potęga biura

Komputery PC typu Small Form Factor (SFF) stają się coraz bardziej popularne, ponieważ ludzie szukają oszczędności miejsca na biurkach i w domachOsobista stacja robocza Dell Precision 3460 SFF do zastosowań biurowych jest wyposażona w 6-rdzeniowy procesor Intel, 64 GB pamięci RAM i pamięć masową SSD. Za grafikę odpowiada układ graficzny Intel UHD Graphics 770, który zapewnia płynne wyświetlanie obrazu i doskonałą wydajność w grach. Ponadto Dell Precision 3460 SFF jest wyposażony w wiele portów i złączy, w tym HDMI, DisplayPort, port USB 3.0 Type-A/C, port Gigabit Ethernet itp.

Wszystkie porty dla Twoich potrzeb biurowych

Jeśli chodzi o porty i złącza, Dell Precision 3460 SFF ma wszystko, czego potrzebujesz, aby podłączyć urządzenia peryferyjne i inne urządzenia w podróży. Z przodu systemu znajdują się dwa porty USB 3.0 (z możliwością ładowania), port audio line out oraz gniazdo czytnika kart multimedialnych obsługującego karty SD o pojemności do 32 GB. Z tyłu znajdują się dodatkowe porty USB 3.0, wyjście HDMI 1.4b, wyjście DisplayPort 1.2, port Ethernet LAN, port szeregowy RS-232, port klawiatury/myszy PS/ 2 combo oraz złącze anteny zewnętrznej dla modułu Wi -Fi z możliwością rozbudowy o opcjonalne karty bezprzewodowe.